www.hotel-ubytovani.com
Penzion Arnoltice u Děčína u Václava - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Arnoltice u Děčína u Václava - disponuje restauracíPenzion Arnoltice u Děčína u Václava - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Arnoltice u Děčína u Václava - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Arnoltice u Děčína u Václava - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Arnoltice u Děčína u Václava - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Penzion u Václava
Janov 226, Arnoltice u Děčína 40714
Česká Republika
Pension-Arnoltice-U-Vaclava@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Penzion u Václava ubytování Arnoltice u Děčína Aktuální počasí jasno
Doporučte tyto stránky:
 

Penzion u Václava - ubytování Arnoltice u Děčína | Vítejte

 
Penzion Arnoltice u Děčína u Václava Penzion U Václava v Janově se nachází na území národního parku "Českého Švýcarska" a poskytuje ideální podmínky ke strávení rodinné dovolené v malebné přírodě. Nabízí se strávení příjemného pobytu ve stylově zařízených pokojích v různém provedení. Z některých pokojů je dokonce krásný výhled na Pravčickou bránu.

Ubytování
Penzion U Václava v Janově nabízí k ubytování 9 pokojů až pro 24 osob. Na pokojích se nachází WC na pokoji, televizor,satelit a nechybí samozřejmě koupelna na pokoji. K dispozici jsou i dva bungalovy, každý pro dvě osoby s možností přistýlky. Penzion U Václava v Janově je vyhledávaným místem pro ničím nerušený odpočinek. Je zde velká zahrada, uzavřené parkoviště, ohniště a venkovní stolní tenis. Pension U Václava v Janově jako  jeden z mála penzionů v okolí bude otevřený také na Vánoce, tudíž zde lze prožít vánoční svátky s rodinou a přáteli. Je zde možnost konání firemních konferencí pro menší firmy (maximální kapacita 20 osob).

Okolí
Pokud budete mít chuť, můžete si půjčit míč na kopanou nebo si zahrát badmington. Atraktivní poloha nabízí celoročně nepřeberné možnosti výletů do blízkého i vzdáleného okolí ( Tichá a Divoká soutěska, Růžovský vrch, Dolský mlýn, Belvedér, skalní hrad Šaunštejn apod.). V blízkosti penzionu se nachází golfové hřiště. 

České Švýcarsko
Janov a České Švýcarsko nabízí především hezké prostředí nedotčené přírody skalních měst, soutěsek, rozhleden a stolových hor, jež se rozprostírá při hranici s Německem. Toulkami zdejší krajinou se můžete pokochat krásou "Pravčické brány", největší přírodního skalního mostu v Evropě, který je jediným kandidátem Česka na sedm přírodních divů světa, a řadou nádherných skalních vyhlídek v okolí, tyčících se vysoko nad korunami stromů, jako i unikátní plavbu na lodičkách v kaňonu říčky Kamenice. Projděte se lesními stezkami, probádejte staré skalní hrady, vydejte se do bájné říše skřítků, vil a loupežníků, kteří tento kraj prý obývali, možná i nadále obývají. Jsou zde místa romantická, tráva v lesích zdejších je měkká jako obláčky, do své náruče Vás láká ulehnout.